0 800 332 008 (Безкоштовно)
+38 (098) 305-74-01 (Київстар)

Про компанію «А-КОМ»

Діяльність компанії А-КОМ, враховуючи широкий спектр товарів і рішень, що поставляються, ведеться в рамках декількох тісно пов'язаних один з одним проектів.

 

Проекти компанії «А-КОМ»

Корпоративні системи зв'язку

Обладнання та рішення для корпоративних систем зв'язку різного масштабу. Компанія А-КОМ робить ставку на ті технології, які допомагають підвищити якість спілкування, полегшують взаємодію та забезпечують економію часу клієнта: мультисервісні мережі (передача даних, аудіо та відео по єдиній корпоративній IP мережі, побудованій на основі мідних або оптоволоконних кабелів), аудіо та відеоконференцзв'язок, студії (для селекторного зв'язку, обговорень та дискусій, нарад та конгресів), термінальне обладнання (телефонні гарнітури), спеціальні телефонні апарати.

"А-КОМ" є офіційним дистриб'ютором: 2N (Чехія), GN Netcom (Данія), DIS (Данія), AddPac (Корея), ITS (Ізраїль) та інших виробників.

 

"Залізний Гаррі"

Професійні інструменти та прилади для монтажу та обслуговування телекомунікаційних систем та їх кабельної інфраструктури, комп'ютерів та оргтехніки, систем охоронно-пожежної сигналізації, систем автоматики та телемеханіки, інших слаботочних систем, а також систем електроживлення напругою до 1000В. У нас Ви знайдете весь спектр приладів для обслуговування металевих та оптоволоконних кабельних ліній зв'язку, абонентської кабельної мережі, аналогових та цифрових систем передачі, обчислювальних мереж, систем сигналізації та телемеханіки. Ми поставляємо широкий спектр високоякісного та надійного інструменту для різання та оброблення металевих та оптичних кабелів, зрощування та монтажу кабельних закінчень (установка роз'ємів та наконечників, монтаж накруткою, монтаж врізних контактів на кросах) на всіх типах кабелів. У нашому арсеналі є інструмент для будь-яких видів електро- та радіомонтажу, для виконання прецизійних або важких механічних робіт.

Весь перелік інструментарію, що поставляється нами, з його докладним описом представлений в каталозі проекту і на сайті.

 

Навчальний центр "А-КОМ Академія"

Навчальні програми та консультації, спрямовані на підготовку та підтримку фахівців у галузі сучасних телекомунікацій, а також технологій їх монтажу та обслуговування. Відкриті тематичні семінари для всіх бажаючих присвячені обговоренню питань побудови та експлуатації сучасних корпоративних систем зв'язку.
Ознайомитись з запропонованими нами темами навчальних курсів та тематичних семінарів можна на нашому сайті. Там же можна залишити заявку на участь у наших заходах. Ми завжди будемо раді відповісти на будь-які Ваші запитання.

 

Наши партнери

 

Дирекс Телеком Aethra DIS Tempo, Великобритания, Ньюпорт Сертификат от Tempo, Великобритания, Ньюпорт