Доставка та оплата

 

Способи оплати

  • Безготівкова форма оплати для юридичних осіб

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер електронною поштою надішле Вам Договір та рахунок-фактуру, яку Ви зможете сплатити з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом із товаром або окремим листом Укрпошти, за попереднім погодженням.

  • Безготівкова форма оплати для фізичних осіб

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам Договір та рахунок-фактуру, яку Ви зможете сплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Відвантаження здійснюється після отримання 100% оплати на розрахунковий рахунок Постачальника.

 

Способи доставки

  • Доставка замовлень сторонньою кур'єрською службою «Нова Пошта».

При отриманні обов'язково перевіряйте комплектність та наявність всього товару на замовлення, а також його зовнішній вигляд. У разі відсутності товару, пошкодження товару або неповної комплектації замовлення необхідно відмовитись від отримання товару, а також скласти акт (претензію). У разі якщо ця ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те, що сталося, за телефоном +380 (44) 503-09-14 або електронним листом за адресою: info@a-kom.ua

При надходженні оплати на розрахунковий рахунок Постачальника до 15:00, відправка замовлень здійснюється в той же день, при надходженні оплати на розрахунковий рахунок Постачальника не пізніше 15:00, відправка замовлень здійснюється на наступний робочий день. 

При замовленні понад 5000 гривень, доставка здійснюється безкоштовно для замовника.

  • Самовивіз зі складу в Києві

Самовивіз товару зі складу у м. Київ можливий з 9.30 до 17:45, пн-пт.

Самовивіз можливий у день надходження оплати на наш рахунок, якщо кошти зараховані до 17:00. Якщо оплата надійшла після 17:00, самовивезення можливе наступного робочого дня.

Передача товару здійснюється особисто вам чи представнику вашої організації за дорученням. Зверніть увагу, наявність печатки не дає права на отримання товару.

  • Інші способи доставки

За погодженням ми можемо доставити товар в інший зручний для вас спосіб. Наприклад, передати товар вашій транспортній компанії.

Передача здійснюється наступного робочого дня при надходженні оплати на наш рахунок до 15:00. Або на другий робочий день при зарахуванні коштів на наш рахунок після 15:00. Для передачі вантажу потрібен оригінал генеральної довіреності на вашу транспортну компанію!

  • Доставка товару до терміналу вашої транспортної компанії.

Доставка здійснюється наступного робочого дня при надходженні оплати на наш рахунок до 15:00. Або на другий робочий день при надходженні оплати на наш рахунок після 16:00. Для передачі вантажу потрібен оригінал генеральної довіреності на вашу транспортну компанію!

  • Можливі і будь-які інші способи доставки за погодженням.