Plantronics Savi W740 (Convertible) — бездротова (DECT) система для комп'ютера, мобільного та стаціонарного телефону

Артикул: PL-W740/A

Товар не постачається

Оплата:
 • безготівковий розрахунок (ціна на сайті вказана з ПДВ)
Доставка:
 • самовивіз зі складу у Києві (безкоштовно)
 • доставка транспортною компанією по Україні

За Вашим запитом оперативно:

 • підберемо обладнання та аналоги
 • надамо технічну консультацію

Гарнітура Plantronics Savi W740 — є найлегшою моделлю з присутніх сьогодні на ринку бездротових гарнітур для ПК, крім того, що використовує найновішу портативну DECT технологію в галузі інтернет-телефонії.

Крім цього, гарнітура Plantronics Savi W740 є багатофункціональним рішенням, що дозволяє підключити її відразу до трьох (!) пристроїв — комп'ютера, мобільного та стаціонарного телефону. За допомогою натискання лише однієї кнопки, користувач може вибрати лінію, по якій він розмовлятиме, а оптимізація з Уніфікованими Комунікаціями (UC) забезпечить автоматичне оновлення статусу в софтфоні, що дозволить колегам завжди бачити рівень зайнятості користувача, незалежно від того, яку лінію він вибрав.

Plantronics Savi W740 div>

Однією з нових функціональних розробок, що використовуються в гарнітурі Plantronics Savi W740, є можливість швидкої заміни акумулятора на новий. Заміну можна зробити навіть під час розмови, що робить тривалість розмови нічим не обмеженою.

Важливою особливістю гарнітури Plantronics Savi W740 є наявність величезної кількості аудіо технологій, що забезпечують ідеальну якість звуку як для користувача, так його співрозмовника. Голос користувача надходить у мікрофон із системою шумоподавлення, що зменшує фоновий шум, тим самим знижуючи напругу на слух співрозмовника. Після цього звук піддається цифровій обробці (технологія EDSP) та його подальшій передачі у широкосмуговому форматі (технологія CAT-iq), що дозволяє забезпечити високоякісне та природне звучання голосу в будь-яких умовах.

Додатковою функцією Plantronics Savi W740 є можливість створення конференції між гарнітурою користувача та двома із трьох можливих пристроїв (комп'ютера, мобільного або стаціонарного телефону). До базової станції Savi W740 можна також підключити до 3 додаткових гарнітур, тим самим запросивши в конференцію ще трьох учасників! Свободу переміщення для них забезпечить використовувана DECT-технологія, що дозволяє пересуватися офісом на відстань до 120 метрів від базового блоку Savi W740 і забезпечує стабільне з'єднання, захищаючи його від перешкод, що створюються мережами Wi-Fi.

Plantronics Savi W740 div>

У комплекті з Plantronics Savi W740 поставляється три види кріплення — за вухо, за шию та класичне оголов'я, надаючи користувачеві можливість вибору найбільш комфортного варіанту для щоденного носіння.

 

 

Відеоінструкція із застосування Plantronics Savi W740

 

 

 

 

 

 

 

Основні технічні характеристики Plantronics Savi W740:

 

 

 

 • DECT-технологія забезпечує найкраще у своєму класі звучання та захищає сигнал від перешкод Wi-Fi
 • Технологія CAT-iq забезпечує передачу широкосмугового аудіосигналу в діапазоні частот до 6800 Гц
 • Технологія SoundGuard ® - захищає слух користувача від тривалої дії шумів та різких звукових перепадів понад 118 дБА
 • Удосконалена цифрова обробка сигналу — EDSP (Enhanced Digital Signal Processing) забезпечує природне звук голосу
 • Можливість заміни розрядженого акумулятора на новий (навіть під час розмови)
 • Енергоефективна система живлення забезпечує більший час роботи акумулятора в режимі розмови чи очікування
 • Мікрофон із системою шумоподавлення
 • Проведення конференц-дзвінків з можливістю підключення 3-х додаткових гарнітур
 • Віддалений прийом/завершення виклику торканням однієї кнопки
 • Регулювання гучності в динаміці гарнітури
 • Кнопка вимкнення мікрофона (Mute)
 • Індикатор рівня заряду акумулятора у вигляді іконки на екрані комп'ютера
 • Три види кріплення гарнітури
 • Радіус гарнітури — до 120 метрів
 • Час роботи в режимі розмови — до 7 годин
 • Вага гарнітури — 22 гр

Також компанією Plantronics представлена ​​версія, сертифікована під Microsoft, для Microsoft® Lync™ 2010 та Microsoft® OCS 2007

 

Видалити дзвінок

 

Бездротова гарнітура підключається до телефону разом зі стандартною трубкою. Це дозволяє за бажання використовувати для розмови звичайну трубку, або перемикати дзвінок на гарнітуру та назад.

Для можливості віддаленого дзвінка разом з бездротовою гарнітурою необхідно використовувати спеціальний пристрій – мікроліфт, який підключається до базового блоку гарнітури та здійснює прийняття/завершення виклику за сигналом гарнітури.

Мікроліфт HL10

HL10 здійснює механічне підняття трубки і підходить практично до будь-якого телефону. Для початку розмови телефонна трубка знімається з важеля, а після завершення — повертається на місце.

Електронні мікроліфти

Електронний мікроліфт підключається між базовим блоком гарнітури та телефонним апаратом і призначений для так званого «електронного прийняття виклику», тобто. прийняття/здійснення виклику без механічного підняття трубки з телефону. Це особливо зручно, коли телефон висить на стіні або конструкція телефону не дозволяє використовувати HL10.

 

Листівка по гарнітурах серії Savi 700

 

 

Відеоінструкція з підключення та налаштування Plantronics Savi W740/W730/W720/W710

 

 

 

 

Демонстрація додаткових можливостей систем Plantronics Savi W740/W730/W720/W710. Відео!

 

 

 

 

 

Огляд програмного забезпечення Plantronics Spokes. Відео!

 

 

 


 

 

Plantronics Savi W700 - відео огляд.