0 800 332 008 (Безкоштовно)
+38 (098) 305-74-01 (Київстар)

Konftel 55 – універсальний апарат для конференц-зв'язку

Артикул: KT-55

Ціна: 21 001.45 грн.

В наявності
Знижки
x
Сума замовлення
Ціна
от 0 грн.
21 001.45 грн.
Запитати менеджера
Оплата:
  • безготівковий розрахунок (ціна на сайті вказана з ПДВ)
Доставка:
  • самовивіз зі складу у Києві (безкоштовно)
  • доставка транспортною компанією по Україні

За Вашим запитом оперативно:

  • підберемо обладнання та аналоги
  • надамо технічну консультацію

p>Konftel 55 — це зручний багатофункціональний апарат для конференц-зв'язку, що забезпечує ідеальну передачу звуку високої чіткості завдяки використанню запатентованої аудіотехнології OmniSound® HD.

Konftel 55 підтримує провідне USB-підключення до персонального або планшетного комп'ютера, мобільного або стаційного телефону (опційно, через телефонний адаптер). Виклики за протоколом VoIP можна об'єднувати зі дзвінками по стаційних або мобільних телефонах прямо під час спілкування завдяки функції "конференц-мост". Усі активні підключення відображаються у вигляді піктограм на дисплеї апарату.

Konftel 55 обладнань функцією запису на картку пам'яті SD, що дозволяє зберігати та відтворювати записані на картку пам'яті розмови та їх фрагменти, а також обмінюватися ними.

Комплектність постачання:

Konftel 55, адаптер живлення, набір інтерфейсних кабелів (USB-miniUSB, живлення).

Примітка: телефонний адаптер KT-Adapter-55 у стандартний комплект поставки не входити.

 

Основні характеристики

Технологія OMNISOUND® HD – чудова якість звуку

Запатентовано аудіотехнологію OmniSound® гарантує якісну передачу кришталево чистого звуку в обох напрямках, що дозволяє ефективно брати участь у віртуальних зборах. Це забезпечується завдяки відмінним динамікам та гіперчутливому мікрофону, що приймає звук у всіх напрямках (360°). Технологія OmniSound® HD гарантує передачу звуку високої чіткості під час дзвінків по IP-протоколу. Вона має такі характеристики: автоматичне ехопридушення та усунення відволікаючих фонових шумів, а також еквалайзер, що дозволяє індивідуально налаштовувати різні параметри звуку.

Ви можете вільно переміщатися по поміщенню, розмовляти та брати участь в обговореннях — якість звуку залишиться чудовою: він не буде пропадати, слабшати або переходити в місяць.

 

Рідкокристалічний дисплей з функцією тачскрин

Konftel 55 обладнань РКД з функцією тачскрин, що дозволяє максимально комфортно користуватися всіма функціями апарату та керувати налаштуваннями через русифіковане меню налаштувань.

 

USB-підключення для дзвінків за протоколом IP

Апарат сумісний з більшістю серед об'єднаних комунікацій, його можна підключити до персонального або планшетного комп'ютера за допомогою USB-кабелю, що входить до комплекту.

Відображення активних підключень на РК-дисплеї

Всі типи активних підключень (до ПК, телефону, мобільного ТА) відображаються у вигляді піктограм на дисплеї апарата. Вибір необхідного пристрою для зв'язку відбувається натисканням відповідної піктограми.

Відновлення програмного забезпечення

Технічні можливості конференц-аппарату дозволяють проводити оновлення програмного забезпечення двома способами: з персонального комп'ютера використовуючи USB-підключення або з картки SD, встановленої в апарат.

Запис розмов на карту пам'яті

Конференц-апарат дозволяє записувати телефонні розмови або фрагменти промови на картку пам'яті SD. Записані розмови можна прослухати на апараті або комп'ютері, обладнаному пристроєм для читання карт пам'яті.

Функція «конференц-бридж»

Виклики за протоколом IP можна об'єднувати зі дзвінками за стаційними або мобільними телефонами. Це

легко зробити за допомогою кольорового інтелектуального РК-екрану, на якому відображаються потокові підключення.

Опціональне обладнання (купується окремо):

Мапа пам'яті SD, 2 Гб – код: KT-SD-card

Телефонний адаптер: KT-Adapter-55

Інтерфейсні кабелі для підключення мобільних телефонів – артикул уточнюйте у менеджера

Завантажити інструкцію
Konftel 55, Quick Guide
Додаткові матеріали
Аппараты серии Konftel 55, брошюра