Konftel 300Wx - бездротовий DECT конференц-телефон (DECT-станція у комплекті)

Артикул: KT-300Wx

Ціна: 37 850.11 грн.

Закінчується
Знижки
x
Сума замовлення
Ціна
от 0 грн.
37 850.11 грн.
Запитати менеджера
Оплата:
 • безготівковий розрахунок (ціна на сайті вказана з ПДВ)
Доставка:
 • самовивіз зі складу у Києві (безкоштовно)
 • доставка транспортною компанією по Україні

За Вашим запитом оперативно:

 • підберемо обладнання та аналоги
 • надамо технічну консультацію
Бездротовий DECT конференц-телефон Konftel 300Wx підтримує стандарт GAP з технологією CAT-iq, що забезпечує високу якість мовлення під час конференції. Наявність USB-порту дозволяє легко підключати телефон до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення та здійснення дзвінків через Інтернет (наприклад, через SKYPE). Додатковою можливістю Konftel 300Wx є підключення зовнішніх мікрофонів для збільшення зони охоплення, також  кконференц-телефон має широкий набор інтелектуальних функцій, покликаних спростити проведення телеконференцій.

Акумуляторна батарея працює до 60 годин роботи в режимі розмови, що дозволяє не тільки використовувати конференц-телефон цілий робочий тиждень без додаткової підзарядки, але й забезпечує повну мобільність пристрою без прив'язки до мереж харчування. 

 

Комплектність постачання
Konftel 300Wx, базова станція DECT, адаптер живлення, акумуляторна батарея, зарядний пристрій, набір інтерфейсних кабелів.

Технічні характеристики бездротового DECT конференц-телефону Konftel 300Wx

 
 • Аудіо-характеристики:

Технологія OmniSound® HD з широкосмуговою системою передачі голосу.

Всенаправлений мікрофон.

Діапазон частот: 200—3 300 Гц (DECT), 200—7 000 Гц (USB).

Зона прийому: до 30 м2 (менше 10 учасників).

Гучність: максимум 90 дБ у радіусі 0,5 м.

Еквалайзер: різні параметри тембру (глухий, нейтральний, яскравий).

 

 • Підключення та роз'єми:

DECT: підтримка стандарту GAP c з технологією CAT-Iq, радіус дії до 200 м на відкритому просторі, до 50 м у будівлях.

Мобільний телефон: 6/6.

Порт USB 2.0.

 

 • База Konftel DECT:

підключення до аналогових ліній УВАТС або ТФОП, роз'єм RJ-11, підтримка стандарту GAP.

 

 • Живлення:

Акумуляторна батарея: ємність 5 200 мАг, до 60 годин роботи в режимі розмови або до 270 годин роботи в режимі очікування.

Заряджання батареї: трансформатор 100—240 В змінного струму/14 В постійного струму (довжина 6 м).

База Konftel DECT: трансформатор 100—240 В змінного струму/6 В постійного струму, (довжина 2 м).

 

 • Експлуатаційні характеристики:

Температура: 5-40°C (41-104°F)

Відносна вологість: 20—80% без утворення конденсату

Розмір: діаметр — 240 мм, висота – 77 мм

Вага: 1 кг

 

Технологія бездротового зв'язку DECT - висока якість звуку та великий радіус дії

У телефонному апараті використовується перевірена і добре зарекомендована технологія бездротового зв'язку DECT з технологією GAP/CAT-iq. Радіус дії телефону Konftel 300Wx досягає 200 метрів, що дозволяє переносити його в місце проведення конференції, а завдяки підтримці стандарту GAP/CAT-iq конференц-телефон забезпечує чудову якість звуку при проведенні rтелеконференцій через IP-підключення.
 
 
 
Підключення додаткових мікрофонів
У конференц-телефоні передбачена можливість підключення комплекту зовнішніх мікрофонів, що дозволяє збільшити зону охоплення до 70м.
 
 
Високоякісна "інтелектуальна" акумуляторна батарея
Високоякісний акумулятор, що перезаряджається, забезпечує до 60 годин роботи в режимі розмови і до десяти днів роботи в режимі очікування за умови повної зарядки. Батарея заряджається шляхом встановлення телефону Konftel 300Wx на базу, що входить до комплекту постачання пристрою. Індикатор, розташований на батареї, показує рівень заряду, що залишився. Ця інформація також дублюється на екрані Konftel 300Wx. Якщо передбачається використовувати додаткові батареї і зарядний пристрій, то замінити акумуляторну батарею, що розрядилася, буде досить просто.
 
Русифіковане меню
Konftel 300Wx має повністю русифіковане меню налаштування та управління, що забезпечує додатковий комфорт та простоту при використанні конференц-телефону.
 
Запис розмов на карту пам'яті
Конференц-телефон Konftel 300Wx дозволяє записувати телефонні розмови або фрагменти промови на картку пам'яті SD. Записані розмови можна прослухати на самому телефоні або на комп'ютері, обладнаному пристроєм для читання карт пам'яті.
 
 
Аудіотехнологія OmniSound® HD – чудова якість звуку
Запатентована аудіотехнологія OmniSound® гарантує якісну передачу кристально чистого звуку в обох напрямках, що дозволяє ефективно брати участь у телеконференціях. Це забезпечується завдяки відмінним динамікам та високочутливому мікрофону з діаграмою 360°.
Технологія OmniSound® HD гарантує передачу звуку високої чіткості під час дзвінків за протоколом VoIP. Вона має наступні характеристики: автоматичне ехопридушення і усунення відволікаючих   фонових шумів, а також еквалайзер, що дозволяє індивідуально налаштовувати різні настройки звуку.
Ви можете вільно переміщатися по приміщенню, розмовляти та брати участь в обговореннях - якість звуку залишиться чудовою: він не пропадатиме, слабшатиме або переходитиме в луну.

 

Майстер конфігурації конференції
Функція полегшує здійснення конференц-дзвінків. Після створення групи абонентів з усіма учасниками групи можна зв'язатись натисканням однієї «гарячої» клавіші. Ця функція дуже зручна при конференціях, що часто повторюються, з одними і тими ж абонентами. Майстер налаштування конференц-зв'язку допоможе створити та зберегти до 20 груп у межах кожного профілю.
 
Телефонна книга
У телефонній книзі зберігається до 200 контактів і до 20 абонентських груп.
 
ЖК-дисплей та повнонабірна тастатура
Екран: РК розміром 128 x 64 пікселів (5 x 2,5 дюйма). Тастатура: буквено-цифрова 0—9, кнопка «*», кнопки включення та вимкнення, кнопка відключення звуку, кнопка утримання дзвінка на лінії, кнопки збільшення та зменшення гучності, п'ять кнопок для навігації по меню, кнопка вибору лінії, кнопка майстра налаштування конференц-зв'язку.
 
Широкі можливості підключення
На додаток до технології бездротового зв'язку DECT, за допомогою порту USB конференц-телефон Konftel 300Wx можна підключати до комп'ютера або ноутбука для здійснення дзвінків за технологією VoIP із використанням широкосмугової системи передачі голосу. У режимі вибору лінії можна комбінувати різні технології з'єднання та перемикатися між ними.
 
 

Опції та аксесуари для бездротового DECT конференц-телефону Kontel 300Wx

 

 • Комплект додаткових мікрофонів (2 шт)  - KT-mics-300
 • Додаткова акумуляторна батарея – код: KT-300-battery
 • Зарядна підставка – код: KT-Cradle
 • Карта пам'яті, 2 Гб – код: KT-SD-card
 • Інтерфейсні кабелі для підключення мобільних телефонів – артикул уточнюйте у продавця

 

Завантажити інструкцію
Quick_Guide_Konftel300Wx