Konftel 300Mx - мобільний конференц-телефон, 3G/GSM, РКД, рус. меню, USB, слот для SD-карти, акумулятор

Артикул: KT-300Mx

Ціна: 46 177.06 грн.

Закінчується
Знижки
x
Сума замовлення
Ціна
от 0 грн.
46 177.06 грн.
Запитати менеджера
Оплата:
 • безготівковий розрахунок (ціна на сайті вказана з ПДВ)
Доставка:
 • самовивіз зі складу у Києві (безкоштовно)
 • доставка транспортною компанією по Україні

За Вашим запитом оперативно:

 • підберемо обладнання та аналоги
 • надамо технічну консультацію

Оновлена ​​модель Konftel 300Mx, яка прийшла на зміну Konftel 300M, надає HD-аудіо для проведення конференц-дзвінків по мобільних мережах з підтримкою стандарту HD Voice. Кришталево-чистий звук дозволяє передавати всі нюанси промови співрозмовника під час проведення телеконференції. 

Konftel 300Mx  працює в мобільних мережах стандарту GSM/3G, що дозволяє миттєво організовувати конференції в будь-якому місці офісу, де доступні мережі мобільних операторів. Доконференц-телефон ідеально підходить для компаній, що використовують у своїй роботі мережі стільникового зв'язку, а також для конференц-кімнат куди неможливо або недоцільно проводити лінії зв'язку.

У конференц-телефоні Konftel 300Mx реалізовані інтелектуальні функції та запатентована аудіотехнологія OmniSound® 2.0, що гарантує кришталево-чистий звук під час усіх конференц-дзвінків. Батарея забезпечує до 30 годин роботи в режимі розмови та 270 годин роботи в режимі очікування. Як і всі телефони Konftel 300-ї серії, апарат підтримує такі функції, як можливість запису на картку пам'яті SD, майстер конференц-зв'язку, USB-підключення до комп'ютера для IP-телефонії (наприклад, через Skype), а також можливість прийому/ надсилання SMS-повідомлень.

 

Комплектність постачання:

Konftel 300Mx, адаптер живлення, акумуляторна батарея, зарядна підставка, набір інтерфейсних кабелів (USB-miniUSB, живлення).

Технічні характеристики Konftel 300Mx

Аудіо-характеристики:

 • Технологія OmniSound® 2.0 із широкосмуговою системою передачі голосу.
 • HD-voice (функція повинна підтримуватись оператором стільникового зв'язку)
 • Всієнаправлений мікрофон.
 • Діапазон частот: GSM - 900/1800 МГц та UMTS - 900/2100 МГц, USB 200-7000 Гц.
 • Зона прийому: до 30 м2 (менше 10 учасників).
 • Гучність: максимум 90 дБ у радіусі 0,5 м.
 • Еквалайзер: різні параметри тембру (глухий, нейтральний, яскравий).

Підключення та роз'єми:

 • Підключення до ПК: USB 2.0
 • Підключення додаткових мікрофонів: RJ 4/4

Харчування:

 • Акумулятор: ємність 5 200 мАг, до 30 годин роботи в режимі розмови або до 270 годин роботи в режимі очікування.
 • Заряджання батареї: адаптер 100-240 В AC/14 В DC.

SIM картка:

 • Стандартна SIM-картка із захистом PIN/PUK

Дисплей та клавіатура:

 • ЖКД, 128 x 64 pixels (5 x 2.5 см)
 • Клавіатура: буквено-цифрова

Експлуатаційні характеристики:

 • Температура: 5-40°C (41-104°F)
 • Відносна вологість: 20% без утворення конденсату
 • Розмір: діаметр — 240 мм, висота – 77 мм
 • Вага: 1,180 кг

Основні характеристики Konftel 300Mx

Бездротовий GSM конференц-телефон для мереж GSM/3G

Konftel 300Mx забезпечує роботу в стільникових мережах стандарту GSM - 900/1800/1900 МГц і 3G, UMTS - 900/2100 МГц. Вибір режиму роботи здійснюється вручну через меню телефону.

Для реєстрації Konftel 300Mx у мережі стільникового оператора необхідно встановити в телефон активну SIM картку місцевого оператора. Після реєстрації в мережі конференц-телефон готовий до роботи.

HD-аудіо для проведення конференц-дзвінків

Функція працює в мобільних мережах, що підтримують стандарт HD Voice (за умови підтримки даної функції оператором зв'язку). Кришталево-чистий звук дозволяє передавати всі нюанси промови співрозмовника під час проведення телеконференції.

Прийом та передача SMS

Телефонний апарат дозволяє здійснювати двосторонній обмін якими текстовими повідомленнями. Прийом та надсилання SMS здійснюється через меню телефону.

Високоякісна акумуляторна батарея

Високоякісний акумулятор, що перезаряджається, забезпечує до 30 годин роботи в режимі розмови і більше десяти днів роботи в режимі очікування за умови повної зарядки. Батарея заряджається шляхом встановлення телефону Konftel 300Mx на зарядний пристрій, що постачається в комплекті. Індикатор, розташований на батареї, показує рівень заряду, що залишився. Ця інформація також дублюється на екрані Konftel 300Mx.

Русифіковане меню

Konftel 300Mx має повністю русифіковане меню налаштування та управління, що забезпечує додатковий комфорт та простоту при використанні конференц-телефону.

Запис розмов на карту пам'яті

Конференц-телефон Konftel 300Mx дозволяє записувати телефонні розмови або фрагменти промови на картку пам'яті SD. Записані розмови можна прослухати на телефоні або на комп'ютері, обладнаному пристроєм для читання карт пам'яті.

USB-підключення для дзвінків за протоколом VoIP та роботи в середовищах об'єднаних комунікацій

Телефон Konftel 300Mx сумісний з більшістю серед об'єднаних комунікацій, його можна підключити до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, що входить в комплект. Крім того, режим вибору лінії дозволяє перемикатися між різними типами підключення (через мобільну мережу або USB-інтерфейс) та об'єднувати їх.

Підключення виносних мікрофонів для великих конференцій

Завдяки запатентованій компанією Konftel аудіотехнології OmniSound® 2.0 телефон Konftel 300Mx забезпечує бездоганну передачу звуку. При цьому для великих конференцій можна використовувати додаткові виносні мікрофони, що дозволяють більш ніж удвічі збільшити зону прийому, яка спочатку становить 30 м2.

Аудіотехнологія OmniSound® 2.0 – неперевершений звук

Усі телефони Konftel оснащені запатентованою аудіотехнологією OmniSound®, що забезпечує ідеально чітку передачу голосу. Завдяки технології OmniSound® 2.0 телефон Konftel 300Mx забезпечує справді вражаючу якість аудіосигналу. Технологія OmniSound® 2.0 використовує всеспрямований мікрофон та три динаміки для отримання оптимального звуку. Поліпшена технологія OmniSound® 2.0 включає ряд інновацій: зведення відволікаючих фонових перешкод до мінімуму за рахунок шумоподавлення; використання широкосмугової системи передачі голосу з частотним діапазоном до 7 кГц під час здійснення дзвінків за технологією VoIP; можливість регулювання тембру звуку під час дзвінка за допомогою еквалайзера.

Майстер конфіденційності

Функція полегшує здійснення конференц-дзвінків. Після створення групи абонентів з усіма учасниками групи можна зв'язатись натисканням однієї «гарячої» клавіші. Ця функція дуже зручна при конференціях, що часто повторюються, з одними і тими ж абонентами. Майстер налаштування конференц-зв'язку допоможе створити та зберегти до 20 груп у межах кожного профілю.

Телефонна книга

У телефонній книзі Konftel 300Mx зберігається до 500 контактів. Можливий експорт та імпорт контактів із встановленої SIM-картки.

ЖК-дисплей та повнонабірна тастатура

Екран: РК розміром 128 x 64 пікселів (5 x 2,5 дюйми). Тастатура: буквено-цифрова 0—9, кнопка «*», кнопки включення та вимкнення, кнопка відключення звуку, кнопка утримання дзвінка на лінії, кнопки збільшення та зменшення гучності, п'ять кнопок для навігації по меню, кнопка вибору лінії, кнопка майстра налаштування конференц-зв'язку.

Опциональное оборудование (приобретается отдельно):

Комплект внешних проводных микрофонов (2 шт) – код: KT-mics-300

Дополнительная аккумуляторная батарея – код: KT-300-battery

Зарядная подставка – код: KT-Cradle

Карта памяти SD, 2 Гб – код: KT-SD-card

Интерфейсные кабели для подключения мобильных телефонов – арт. можно подобрать ссылке на сайте www.konftel.com

Завантажити інструкцію
Краткое руководство пользователя